Ar mokytis 9 metus atrodo daug? O jei mokaisi srityje, kurią itin stipriai myli?

Pokalbis su Deimante Nausėdaite-Stačiokaitiene

Norime pristatyti sausio mėnesio Glow Of The Month – Face Up Akademijos įkūrėją, kobido masažo guru bei sveikatos ir grožio trenerę, lektorę – Deimantę Nausėdaitę-Stačiokaitienę. Ši moteris vesdama Sveikos nugaros, Pilates ir Kalanetikos mankštas nusprendė, kad jai neužtenka žinių, nes negali patarti tiek, kiek norėtų.

Face Up Akademijos įkūrėja Deimantė tobulina savo žinias nuolat ir pastebi, kad sferoje, kurioje dirba – privalu nuolat mokytis, norint siūlyti klientėms aktualiausias ir pačias kokybiškiausias paslaugas.

Todėl užsukusios pas Deimantę, galėsite būti užtikrintos visapusišku profesionalumu!

„Jaučiu pareigą edukuoti moteris“, - pasakoja pašnekovė.

Deimantė – tikrai mėgsta mokytis ir suteikti žinių kitoms bei lengvai įtikina, kad žinios – gyvenime visuomet padeda.

Kviečiame Tave artimiau susipažinti su mūsų šio mėnesio Glow Of The Month heroje Deimante!

Susipažinkime – papasakok plačiau apie save.

Esu Deimantė Nausėdaitė - Stačiokaitienė - Kobido masažų guru bei sveikatos ir grožio trenerė, lektorė.

Baigusi LSMU universitetą sveikatos sferoje esu jau 9 metus. Be galo myliu savo veiklą, todėl stengiuosi nuolat tobulėti: vykstu į konferencijas, dalyvauju mokymuose, kadangi šioje srityje labai svarbu turėti kuo daugiau įvairių žinių ir sekti naujienas ne tik grožio, bet ir sveikatos srityje.

Kiek laiko vystote savo veiklą?

Sveikatos srityje - jau 9 metus, tačiau savo akademiją turiu šiek tiek daugiau nei metus laiko. Akademijoje ne tik atliekame procedūras, bet ir edukuojame moteris apie jų sveikatą ir sąsajas su grožiu: padedame natūraliais būdais stabdyti senėjimą, vedame sveikatos ir savimasažų konferencijas įmonėms.

Nuo to laiko, kuomet sveikatą ir grožį sujungiau į vieną vietą bei pradėjau atlikti masažus – praėjo jau 5 metai.

Kiek skirtingų veiklų vystote? Ar dirbate tik su procedūromis bei vedate mokymus, o galbūt papildomai edukuojate ir socialiniuose tinkluose?

Jeigu reiktų išskirstyti, tai veiklų gautųsi labai daug: atlieku Kobido masažus (be jų savęs neįsivaizduoju), vedu mokymus profesionalams, įmonėms, darau savimasažų seminarus moterims, turiu grožio ir sveikatos klubą moterims, kurios nori gilintis į save bei savo sveikatą ir puoselėti visapusišką grožį.

Atidarius akademiją supratau, kad Lietuvoje nėra daug informacijos apie sveikatą ir jos sąsajas su grožiu, todėl nusprendžiau visas savo žinias perkelti į Instagram platformą.

Iš tiesų, mano įžvalgos tik pasitvirtino: kadangi susidomėjimas buvo didžiulis ir moterys vis laukė naujų pratimų ar informacijos – nuo to laiko pradėjau jausti pareigą edukuoti moteris ir socialinėje erdvėje.

Ar susilaukiate susidomėjimo iš moterų savo veikla?

Taip. Mano temos itin naudingos ir aktualios moterims, todėl netruko būti pastebėtos.

Labai greitai pradėjo kalbinti įvairūs žurnalai, laidos, bet pats svarbiausias dalykas - moterų atsiliepimai. Supratau, kad mano pateiktus pratimus ir informaciją moterys panaudoja praktiškai ir tada viską pajaučia pačios – džiaugiasi pamačiusios pokyčius.

Su kokiais sunkumais susidūrėte kurdama grožio akademiją?

Pagrindinis tikriausiai buvo – baimė. Nesijaučiau saugiai išeidama iš savo komforto zonos. Prieš tai tikrai neturėjau jokio streso, tačiau giliai viduje žinojau, kad ne iki galo save realizuoju ir nepanaudoju savo žinių tinkamai.

Kai supratau, jog reikia atidaryti savo akademiją - šią mintį nukėlinėjau labai ilgai, kadangi nepasitikėjau savo jėgomis, bet galiausiai noras eiti į priekį bei edukuoti kitus – nugalėjo. Dabar negalėčiau būti laimingesnė priėmusi šį sprendimą.

Kokias aktualias paslaugas galima atrasti jūsų akademijoje verslioms moterims?

Moterims, turinčioms grožio srities verslus arba esančioms toje srityje – galima rasti labai naudingą informaciją apie klientų paiešką ir išlaikymą, socialinių tinklų vedimą, aktualių žinių ar paslaugų pateikimą klientams.

Taip pat turime ir strateginius planus, kuriais vadovaujantis galima išplėsti savo veiklą. Iš savo asmeninės pusės aš dalinuosi patarimais, turint grožio verslą: pasakoju, kokių klaidų galima išvengti ir kaip nepalūžti, jei kažkas vyksta ne pagal planą.

Kaip atrodo Jūsų darbo diena ir kiek kolegų turite? Galbūt galvojate apie komandos augimą?

Dažnai mano dienos būna visos skirtingos, bet turiu griežtą dienotvarkę.

Rytais būtinai skirtas laikas pilatesui, tuomet priimu klientes, vedu mokymus arba seminarus, kai kuriomis dienomis filmuojame mokymus arba pokalbius su kitų sričių atstovais, na o vakarai man yra šventas laikas pabūti su šeima.

Šiuo metu kolektyvas nėra didelis, tačiau jaučiame didelį poreikį plėstis ir jau dabar ieškome 3 naujų komandos narių!

Ką Jums asmeniškai suteikė narystė Klube?

Būtent įsigijus SIG narystę man atsirado daugiau drąsos imtis savo veiklos, todėl tikrai galiu teigti, kad šis klubas buvo pirmasis laiptelis pamirštant savo baimes ir įgyvendinant verslo norus! Šiuo metu man labai įdomu klausytis patarimų iš soc. tinklų ekspertų, kadangi jaučiu, kad tai mano silpniausia dalis – todėl stengiuosi kiek įmanoma gautas žinias naudoti praktikoje.

Kas Jūsų nuomone yra spindinti moteris?

Laiminga moteris, kupina meilės gyvenimui ir savo veiklai, nestokojanti idėjų, padedanti kitiems ir pozityviai žvelgianti į visas situacijas.

Deimantę rasi čia:

Instagram – @faceup_veidomasazai

Paslaugos – www.faceupakademija.lt

#1 veiklių ir versliųmoterų Klubas Lietuvoje

TAPK NARE
//new scroll