Unikalios verslo idėjos, gimusios motinystės atostogų metu

Pokalbis su „cincin.lt“ įkūrėja Šarūne Bereikiene

„Žinoma, tikrai dažnai būna, kad aš planuoju, o mano vaikai viską perplanuoja, bet viskas įmanoma!" – pasakoja prekės ženklų snape.lt ir cincin.lt įkūrėja Šarūnė. Kaip jai pavyksta suderinti motinystę, nuosavo verslo vystymą bei sėkmingą kartu su geriausiomis draugėmis pradėtą, pirmą tokio pobūdžio veiklą Lietuvoje? Pasiruošk pasisemti nuoširdžių patarimų bei patirčių, įkvepiančių pradėti!

Susipažinkime – papasakok apie save ir savo veiklas ir kaip jos gimė.

Esu dviejų berniukų mama, realiame pasaulyje esu statinio projekto vadovė, daug statybų ir visiškai nieko bendro nei su marketingu, nei su nealkoholiniais gėrimais ar žaislais. Laukiantis antrojo sūnaus, vis kirbėdavo mintis pabandyti kažką naujo, išmokti kažką naujo, gal net atrasti kažką naujo. Taip natūraliai į mano gyvenimą atėjo pirmasis projektas, vaikiškų prekių ir drabužių parduotuvė – snape.lt., kuri gimė iš gyvenimiškos patirties auginant sūnus.

Nealkoholinių gėrimų ir kokteilių namai cincin.lt - tai visiškai „mamiškas“ projektas. Jis gimė mums, trims mamos, žmonoms, draugėms – Ingridai, Akvilei ir man, Šarūnei. Didžiausias lūžis įvyko tada, kai Instagram lūžo nuo Aperol Spritz kokteilio nuotraukų. Na kas gi karštą vasaros dieną galėtų jam atsispirti? Nusprendusios išvykti trumpoms atostogoms prie jūros, sugalvojome pabandyti pasigaminti būtent šį kokteilį be alkoholio, nes vakarais terasoje norėjome gurkšnoti kažką romantiškiau nei vandenį.

Nuo to laiko kildavo daug įvairių minčių, kurias su pasiskolintais iš vaikų flomasteriais rašydavome tiesiai ant terasos durų, fiksavome idėjas ir kokteilių receptus, kuriuos norėtume sumiksuoti. Pradėjus domėtis nealkoholinių gėrimų tendencijomis ir pasiūla užsienyje, supratome, kad Lietuvoje nealkoholinių kokteilių kultūra žengia dar tik pirmuosius žingsnius, todėl pagalvojome, kad būtų smagu ir naudinga nealkoholinius gėrimus pasiūlyti ir kitoms mamos ar visiems tiems, kurie dėl tam tikrų priežasčių nevartoja alkoholio.

Net dvi Tavo veiklos – snape.lt ir cincin.lt gimė motinystės atostogų metu. Kaip pavyko viską suderinti?

Tikrai neišradau stebuklingos piliulės ir mano para kaip ir visų turi 24 valandas. Tikrai nespėju visko, bet nuoširdžiai tikiu, kad jei tikrai nori ir to sieki – viskas įmanoma. Jei galva pilna minčių, idėjų ir darbų vadinasi tavo idėja yra gyva ir reikalinga.

Džiaugiuosi, kad mane supa puiki merginų komanda, palaiko šeimos nariai bei draugai, kurie labai daug padeda. Stengiuosi kruopščiai planuoti savo darbus, veiklas, laisvalaikį, kad laiko liktų viskam.

Cincin.lt – pirmoji tokio pobūdžio paslauga Lietuvoje. Kaip sekėsi įgyvendinti tokio verslo „krikštą“ bei rasti visą reikiamą informaciją?

Kelias nebuvo lengvas, nes buvome užsibrėžusios nemažus tikslus. Visgi, tikrai daug atsakymų ar bent jau „užvedimo ant kelio“ galima rasti Google ar Youtube, tiesiog „Google it“! Žinoma, nuolatos domimės šia rinka, mokomės iš klaidų, bendraujame su nealkoholinių gėrimų tiekėjais bei startuperiais, iš kurių galima labai daug išmokti ir pasisemti patirties.

Cincin.lt – tai ne šiaip nealkoholinių gėrimų ir kokteilių namai, bet namai į kuriuos gera grįžti. Iki šiol siūlome tik kruopščiai su meile atrinktus, išragautus ir mūsų pačių mėgstamus gėrimus bei kokteilius – kad atsirastų cincin.lt namuose jie turi praeiti visų trijų patvirtinimą.

Šią veiklą pradėjote trise – kaip pavyko balansuoti tarp verslo ir asmeninių santykių bei ką galėtum atsakyti į požiūrį, kad bendras verslas yra draugystės pabaiga?

Bendros idėjos ir laikas, praleistas kartu, stiprina draugystę ir padeda pažinti viena kitą iš skirtingų pusių bei pačioms atrasti savo paslėptus gebėjimus. Mes labai branginame viena kitą ir visada surandame geriausią bendrą sprendimą tiek versle, tiek asmeniniuose santykiuose. Atidariusios nealkoholinių gėrimų bei kokteilių namus, atrodo, apsigyvenom kartu ir tapome šeima. Mano manymu, ne verslas ardo draugystes, o skirtingos vizijos ir požiūris.

Tradicinis mūsų klausimas - kas, Tavo nuomone, yra spindinti moteris?

Švytinti moteris – tai moteris, kuri jaučia pilnatvę tiek vidiniame, tiek išoriniame pasaulyje. Ji nestovi vietoje, yra žingeidi ir nebijo iššūkių, nes žino, kad jie padarys ją tik stipresnę.

Šarūnę ir cincin.lt gali rasti čia:

Internete - www.cincin.lt

Instagram - @cincin.lt

Facebook - @cincin.lt 

#1 veiklių ir versliųmoterų Klubas Lietuvoje

TAPK NARE
//new scroll