Apie sveikatą plačiąja prasme ir endobiogeniką

Pokalbis su endobiogenikos specialiste Rasa Zinkevičiene

Kada atsiranda supratimas, kad man negana - galiu daugiau? Moterų Hormonų Akademijos įkūrėja šį atsakymą tikrai žino, nes žinių bagažą pildo nuolat, norėdama padėti kiekvienai apie sveikatą suprasti plačiąja prasme. Juk visuomet smagu, kai specialistas gali patarti visapusiškai ir žiūri į Tavo sveikatą tarsi savąją. Šiandien kaip tik ir susipažinsite su tokia specialiste!

Norime pristatyti gruodžio mėnesio Glow Of The Month – Moterų Hormonų Akademijos įkūrėją, endobiogenikos specialistę Rasą Zinkevičienę. Ši moteris vesdama Sveikos nugaros, Pilates ir Kalanetikos mankštas nusprendė, kad jai neužtenka žinių, nes negali patarti tiek, kiek norėtų.

„Mano darbo dienos pastaruoju metu labai įtemptos: turiu pasirūpinti pacientėmis, konsultuoju, skiriu gydymą, daug analizuoju ir skaitau medicininės informacijos. Kiekviena endobiogenikos konsultacija trunka 4 val., pacientės su manimi bendrauja iki 2 val. likusios skirtos tyrimų analizei, gydymo pasirinkimui.“, - pasakoja pašnekovė.

Klubo narė įrodo, kad viskas tikrai įmanoma, kai labai nori.

Kviečiame Tave artimiau susipažinti su nuoširdžia ir itin smalsia Glow Of The Month heroje Rasa!

Susipažinkime – papasakok plačiau apie save.

Esu tvirtai įsitikinusi, kad šiais laikais mes kiekviena turime daug ambicijų, tačiau mažai sveikatos. Mano siekis – tai pakeisti. Dirbdama su moterimis įsitikinau, kad daugumai mano pacienčių medicininio pobūdžio problemos kyla dėl hormonų pusiausvyros, o to priežastis - mėginimas nuveikti per daug, negaunant pakakamai fizinio ir emocinio peno.

Šiuo metu mano pagrindinė užduotis – tai pakeisti ir padėti moterims atrasti tą balansą gyvenime. Mano vizija – ne tik veiklios, bet ir sveikos moterys, kurios pasiekia visų savo užsibrėžtų tikslų.

Kaip nusprendėte pradėti dirbti su endobiogenika, kiek jau laiko vystote šią veiklą?

Dar tuomet, kai vesdavau Sveikos nugaros, Pilates, Kalanetikos mankštas – sulaukdavau daug klausimų apie mūsų kūną ir sveikatą. Tuomet žinių ir patirties turėjau tiek, kad galėjau duoti vieną kitą patarimą klausiančiajam. Būtent tada supratau, kad tiek negana, aš galiu daugiau! Tokiu būdu mano gyvenime atsirado kineziterapija, kuri gydo judesiu. Tačiau bendraujant su vis didėjančiu kiekiu pacientų supratau, kad iki visiško balanso kiekvieno mūsų organizme dar kažko trūksta... Ta pamesta ir trūkstama dėlionės dalis buvo endobiogenika, kuri pagaliau sudėliojo visus taškus ant i. Pasidarė aiškiau, kaip žmogui padėti būti sveiku. Taip tikslingai pradėjau žengti šiuo keliu prasmingiau.

Kaip paaiškintumėte apie šią sritį kiekvienai moteriai, kad viskas būtų aišku ir nekiltų klausimų dėl terminų?

Endobiogenika siūlo kitokį požiūrį į žmogaus sveikatą ir į galimybes jį gydyti. Mano tikslas – suprasti bėdas, esančias žmogaus kūne, padėti jas nugalėti ir suderinti kūną lyg instrumentą. Noriu padėti suprasti, kad 1) visavertiškai gyventi galima be vaistų ir operacijų (tačiau yra atvejų, kai tai neišvengiama ir būtina) 2) judėti galima lengvai ir maloniai, kad ir kokio amžiaus esate. Jei kūnas nesugeba kovoti su liga - turime jam padėti, juk savo kūno nė vienas šiame pasaulyje negausime antrą kartą, todėl reikia jį prižiūrėti bei  rūpintis.

Endobiogeninė medicina pagrįsta šiuolaikinėmis fiziologijos ir medicinos žiniomis, tačiau skiriasi nuo įprastos medicinos tuo, kad suvokia kūną kaip tarpusavyje susijusią ir priklausomą sistemą, kurią pirmiausia „valdo“ endokrininė ir nervų sistemos. Endobiogenikos gydymas grindžiamas vaistažolių vartojimu, mitybos ir gyvenimo būdo pokyčiais. Tai – sisteminis požiūris į supratimą, kaip organizmas funkcionuoja, kodėl žmogus suserga ir kaip galima grįžti į optimalią sveikatos būklę.

Ar susilaukiate susidomėjimo moters hormonų akademijos veikla?

Susidomėjimas Moters hormonų akademija auga sparčiai, vis daugiau moterų suvokia, kad daugelis iš mūsų gali turėti ir turi viską: karjerą, verslus, meilę, šeimą, gali keliauti, bet bėda ta, kad bandydamos visa tai suderinti mes nepadedame savo kūnui tiek, kiek reikia, kad jis galėtų patenkinti visus minėtus poreikius. Dabartinės mitybos ir gyvenimo būdo mados sukelia moterims problemų, susijusių su reprodukcine sveikata. Tos problemos mus veikia paauglystėje, vaisingame amžiuje ir menopauzės metu. O kai nesame sveikos ir laimingos - pametame savo kelią.

Su kokiais sunkumais susidūrėte kurdama moters hormonų akademiją?

Kalnai ir pakalnės sekė visame kūrybos procese. Vieną akimirką suvoki, kad ši veikla be galo reikalinga kiekvienai moteriai, kitą, žiūrėk, jau abejoju ar viso to reikia. Tokios nuokalnės dažnai lydi naujus projektus. Bet aš juo taip tikiu, kad su visa derama pagarba ir meile aš jį puoselėsiu, kol visos Lietuvos moterys supras hormonų disbalanso priežastis ir ką su jomis daryti.

Kokias aktualias paslaugas galima atrasti jūsų akademijoje verslioms moterims?

Moters hormonų akademija - tai procesas, padedantis suprasti savo kūną ir hormonus, atrasti, ką reiškia, atkurta hormonų pusiausvyra, atstatyti žarnyno sveikatą ir sukurti tvarius įpročius siekiant ilgalaikių rezultatų, kurie palaipsniui grąžina optimalią endokrininės sistemos veiklą. Kiekviena versli moteris visų pirma turi pasirūpinti savo sveikata tik tada galės kalnus nuversti. Nuo sausio vidurio startuoja mokymų programa "Moters ciklo ir gyvenimo tango" Šioje programoje bus atskleista, kaip lengva, logiška ir smagu liautis kištis į hormonų pusiausvyrą, kuri saugo nuo erzinančių simptomų, o paskui aktyviai rūpintis, ją išlaikyti praktikuojant visus gautus patarimus. Išmoksite  atkurti hormonų pusiausvyrą ir išlaikyti ją daugelį metų, kad džiaugtumėtės puikia sveikata ir būtumėte laimingos.

Ką Jums asmeniškai suteikė narystė Klube?

Klube esu jau berods treti metai.  Čia radau daug palaikymo. Man gera bendrauti su čia esančiomis merginomis, nemažai jų užaugo tiesiog akyse. Visa tai, ką sukūrė Dovilė, o jūs visos palaikote, yra daugiau nei būtina, mano manymu tai – priklausomybė :) gerąja to žodžio prasme.

Kas Jūsų nuomone yra spindinti moteris?

Turbūt atsakymą nujaučiate, spindinti moteris gali būti tik sveika moteris.

Rasą rasi čia:

Instagram – @moters.hormonu.akademija

#1 veiklių ir versliųmoterų Klubas Lietuvoje

TAPK NARE
//new scroll