Tvaraus ir ekologiško prekės ženklo kūrimas

Pokalbis su „Costa Blanca Organics” įkūrėja Kristina Orinko

"Pasitikėjimas savimi augo su klientų teigiamais atsiliepimais – pamenu, kai gavau žinutę nuo moters, kurios dukros plaukai taip veldavosi, kad ji juos buvo net nusiskutusi plikai, o pabandžius mano šampūną ši problema išnyko. Po tokių atsiliepimų supratau, kad negaliu sustoti, reikia dirbti toliau." – dalinasi Kristina, įkūrusį ekologiškų kietųjų šampūnų prekės ženklas Costa Blanca Organics”.

Kristinos istorija yra puikus pavyzdys, kad su dideliu noru galima pasiekti viską – netekusi darbo, per 4 mėnesius užbaigusi 2 metų trukmės studijas bei pradėjusi veiklą visiškai naujoje srityje šiandien ji vysto sėkmingą prekinį vardą, prisidedantį prie švaresnės ir tvaresnės ateities. Kviečiame susipažinti!

Susipažinkime – papasakok apie save ir tai, kuo užsiimi?

Esu sertifikuota organinės kosmetikos kūrėja gyvenanti ir kurianti kosmetiką Kosta Blankoje. Vystau savo verslą, kurio idėja gimė praradus darbą naftos platformose, pandemijos pradžioje. 

Tavo startas kosmetikos gamyboje tikrai įspūdingas. Kaip atrodė pati šios veiklos pradžia bei kas ją įkvėpė?

Stengiuosi gyventi sveikai – sportas ir sveika mityba mane „veža”. Pirkdama maistą, vitaminus ar kosmetiką, pirmiausiai išanalizuoju etiketes ir visada renkuosi sveikesnę alternatyvą.

Tai pradėjau daryti gimus dukrai – buvau šokiruota nuo randamų toksiškų ingredientų vaikams skirtame maiste ir kosmetikoje. Esu įsitikinusi, kad už savo sveikatos būklę, esame atsakingi mes patys, todėl viskas, ką naudoju, turi būti maksimaliai natūralu. 

Tavo veikloje aiškiai atsispindi dvi vertybės – natūralumas ir ekologija. Kokia Tavo patirtis jas integruojant į savo kuriamą produktą bei kodėl Tau tai svarbu?

Pirmieji mano šampūnai buvo pagaminti mano virtuvėje, o visas procesas vykdavo dukrai užmigus. Dieną laiką skirdavau šeimai, o po 21:00 val. bėgdavau gaminti šampūnų, studijuoti, analizuoti ingredientus ir jų sąveiką su kitais ingredientais. Ši veikla mane labai įtraukė, tad po poros mėnesių teko iš svečių kambario padaryti laboratoriją, nes ingredientų mano namuose atsirado labai daug.

Viena iš šios veiklos pradžios priežasčių buvo ir yra plastiko taršos mažinimas. Man labai skaudu , kad mes taip teršiame šią planetą, skaudu, kad plastiko tarša yra tokia didelė, kad nuo jo miršta milijonai gyvūnų per metus. Be to, plastikas virsta mikro-plastiku ir jo yra ore ir geriamajame vandenyje, tad jis patenka net į mūsų organizmą.

Grožio industrijoje yra pagaminama apie 120 bilijonų plastikinių pakuočių per metus – tokie skaičiai tikrai gąsdina. Man norisi prisidėti prie plastiko mažinimo ir kietieji šampūnai yra puiki pradžia švaresnės planetos link.

Ką galėtum patarti moterims, svajojančioms apie savo veiklą, tačiau abejojančioms savimi bei bijančioms net pabandyti?

Moterims patarčiau tiesiog pradėti, ne kažkada vėliau, bet dabar. Neklausyti viduje esančių demonų, kurie šnibžda „Tau nepavyks, Tu nesugebėsi”. 

Tiesiog pradėkite ir mažais žingsneliais eikite pirmyn. Net jei nepavyks iš pirmo karto, nenusiminkite ir dirbkite toliau, nes nėra blogų idėjų, nėra blogų verslų, yra tik bloga strategija, kurią pakeitus anksčiau ar vėliau pasieksite savo tikslus. Jei kažkas nepasisekė, nepriimkite to kaip klaidos – priimkite tai kaip naują išmoktą pamoką.

Tradicinis naujienlaiškio klausimas – kas, Tavo nuomone, yra spindinti moteris?

Spindinti moteris yra save mylinti moteris – pasitikinti savimi, besidžiaugianti gyvenimu, nesiekianti įtilpti į kažkieno standartus, pozityvi ir nuolat tobulėjanti. 

Kristiną ir "Costa Blanca Organics" gali rasti čia:

Internete - https://www.costablancaorganics.com/

Facebook - Costa Blanca Organics

Kristinos Instagram - @kristina_orinko

"Costa Blanca Organics" Instagram - @costa_blanca_organics

#1 veiklių ir versliųmoterų Klubas Lietuvoje

TAPK NARE
//new scroll