Asmeninis prekės ženklas, gimęs iš noro skleisti meilės sau idėjas

Pokalbis su grožio studijos „Charming look Academy“ įkūrėja Ieva Pudževyte

Pasaulyje, kupiname asmeninių ir profesinių iššūkių, ne visuomet lengva pamilti ir atjausti save. Užsisukdamos kasdieniuose darbuose pamirštame pasilepinti, o stebint socialinius tinklus, atrodo, kad tik aš viena turiu nepasitikėjimo savimi ir viduje jaučiu, jog noriu gyventi ir jaustis taip, kaip jaučiasi švytinti, savimi pasitikinti bei visur spėjanti moteris.

„Meilė sau, tai ta meilė, kurią dažnai pamirštame, kurią sunkiausia išsiugdyti ar atrasti, tačiau atradus... gyvenime atrandame naujas spalvas“ – sako kovo mėnesio Glow Of The Month herojė Ieva Pudževytė. 

Ji, dirbdama grožio srityje bei sutikdama kiekvieną dieną daug skirtingų moterų, pastebėjo, jog daugelis į grožio studiją atsineša nepasitikėjimą bei bando nuolatos įsisprausti į aplinkos nustatytus standartus. Šio interviu pašnekovė į tai žiūri, kaip į opią problemą, tad nusprendė drauge su savo komanda įgyvendinti socialinį projektą – TU ESI ŽAVINGA!

Įgyvendintu projektu Ieva ir jos „Charming look Academy“ komanda siekė parodyti, jog kiekviena moteris kiekviename savo raidos periode, gyvenimo etape, amžiuje, išvaizdoje ar profesiniame kelyje yra žavinga. Pašnekovė teigia, jog siekiamybė yra tai, kad kiekviena moteris priimtų ir pamiltų save, savo kūną. Juk pasitikėjimo suteikti kartais gali ir vos truputį paryškintas jos natūralus grožis, parinkti asmenybę atskleidžiantys rūbai ir... meilė sau.

Grožio industrijoje esate nuo paauglystės, koks buvo pirmasis Jūsų darbas šioje srityje, kada ir kodėl nusprendėte, jog metas pradėti kurti savo asmeninį prekinį ženklą? 

Taip, nuo 16-os metų. Mano pradžia buvo būtent blakstienų priauginimas, sunku pasakyti, kodėl pasirinkau šią sritį, tačiau man visada patiko atrasti kažką naujo, dar ne „popsiško”. O prieš 12 metų, tai buvo dar visai neatrasta, mano miestelyje, Šilalėje, iš kur esu kilusi, dar tik buvo pradėta girdėti, o įdomiausia tai, kad aš tikrai neplanavau savo ateities susieti su grožio industrija, nes visada svajojau būti veterinare!

Pradėjau nuo industrijos, kuri dar tik augo, dirbančių šioje veikloje taip pat buvo ne itin daug, todėl augimas grožio srityje buvo greitas, visa širdimi jaučiu, kad esu ten, kur ir turiu būti.

Dar būdama pirmakursė kosmetologijos studentė, dirbau prestižinėje grožio studijoje, labai greitai atsirado savas klientų ratas, kurių dalis su manimi skaičiuoja jau 9-erių metų draugystę! Vėliau pradėjau dalyvauti grožio specialistų čempionatuose, o po gautų laimėjimų sekė kiti, mane įkvepiantys ir tobulinantys karjeros etapai.

Žingsnis po žingsnio atsirado ir kitos veiklos, įvairūs mokymai bei kosmetika profesionalams, tai buvo labai spalvingas ir gražus etapas, tačiau tuo pačiu jis mane daug ko išmokė, nes staiga pirmakursė studentė tapo savo pačios įsteigtos UAB „Žavingas žvilgsnis“ direktore.

Nežinojau daugybės dalykų, tačiau daug ką dariau iš pajautimo, kai ką su klaidomis, kai ką sėkmingiau, niekada nebijojau klausti, ieškoti galimybių, mokytis. Galiausiai pradėjau nebesusitvarkyti su klientų srautais, neturėjau asmeninio gyvenimo, tai suvokusi supratau, jog atsirado poreikis augintis savo komandą.

Išgrynintas prekinis ženklas CHARMING LOOK tapo namais ir augimo vieta įvairioms grožio srities specialistėms. Aš ėmiausi augimo kitose paslaugų srityse, pradėjau konsultuoti įvairias savo srities specialistes ir dabar galiu džiaugtis, jog mūsų grožio studija skaičiuoja jau 6-erius savo gyvavimo metus.

Pakalbėkime apie Tarptautinės Moters dienos proga įgyvendintą meninį/socialinį projektą – „TU ESI ŽAVINGA“. Kodėl pasirinkote parodyti keturių, visiškai skirtingų asmenybių istoriją, kaip kilo idėja jas sujungti bendram projektui?

Aš visada turėjau tam tikrą grožio suvokimą, kuris neperžengia ribos tarp vidinio bei išorinio grožio harmonijos suderinimo ir netikrumo, „kitos“ asmenybės kūrimo. Seniai norėjau pateikti idėją, kuri neštų žinutę apie tikrąjį moters grožį, apie tai, kad dekoratyvinės kosmetikos priemonės yra tik prieskonis, kuris suteikia moterims galimybę pabrėžti, paryškinti jau turimą grožį, kad tai ne kaukė, kad tai tik vienas iš būdų paskatinti meilę sau, detalė kurianti dar daugiau pasitikėjimo savimi.

Idėja galutinai susidėliojo tada, kai supratau, kas geriausiai gali ištransliuoti šią žinutę, tai ne jaunystės kultas, tai mintis, jog nepaisant amžiaus, profesijos, socialinės grupės, visos moterys yra gražios, o kaip tai atsiskleis – priklauso nuo pačios moters.

Projektui pasirinktos skirtingos asmenybės puikiai tai iliustruoja, surinkti fotosesijos dalyves buvo labai paprasta. Aš nenorėjau, kad tai būtų garsūs žmonės ar žinomi modeliai, man buvo svarbu, kad tai būtų moterys, kurioms fotosesijos nėra kasdienybė. 

Dvi moterys (Greta – neformalaus grožio mergina ir Ramutė – mūsų nuostabioji 72 m. senjorė) yra mūsų studijos klientės, tuomet dar dvi moteris norėjome pakviesti „iš šalies“, todėl Živilę, kuri atspindėjo formalų moters grožį, pastebėjau būtent „She is glowing“ Klube. Ši moteris man surezonavo dėl savo požiūrio į moteriškumą, santykius tarp savęs ir kitų.

Galiausiai, nors tikrai nemaniau, jog bus paprasta rasti moterį, kuri galėtų atsiskleisti nepaisant negalios, tai buvo stilistės Kotrynos pastebėta ir pasiūlyta mieloji Evelina, kai pristačiau jai idėją, ji visiškai manęs nepažinodama pasakė TAIP! Viso projekto metu negalėjau atsigrožėti jos laisvumu, šypsena ir natūralia gyvenimiška laime.

Kaip manote, kodėl moterims vis dar yra taip sunku pamilti save? 

Pagrindinis dalykas mano akimis, kuris neleidžia pamilti ir priimti savęs – lyginimasis su kitais. Šiandien mus pasiekia tiek daug vaizdų, informacijos, vadinamojo visuomenės štampo, kad kartais nesąmoningai mintyse susiformuoja vaizdiniai, kaip aš privalau atrodyti, kas priimtina, kas (ne)atitinka. Visgi daugiausiai laisvumo ir meilės aš pastebiu moteryse, kurios dirba su savimi, užsiima mylima veikla ir mažiausiai praleidžia laiko socialiniuose tinkluose stebėdamos kitas.

Kokios emocijos užplūdo pamačius fotosesijos rezultatus?

Labai džiaugiuosi ne tik projekto dalyvėmis, bet ir visa komanda, pirmiausia, kad jos taip pat įžvelgė šios idėjos prasmę, kad visa širdimi prisidėjo prie įgyvendinimo fotografė Liucija Kazlauskaitė, plaukų stilistė Goda Isajevaitė, kurios yra „She is glowing“ Klubo narės, mano grožio studijos vizažistės Alberta Statauskė ir Dominika Uvarova bei stilistė Kotryna Ciparyt.

Visą fotosesijos laiką aš negalėjau nustoti džiaugtis, kai pamačiau visas moteris vienoje erdvėje, proceso metu man neliko jokių abejonių, ką darome, turėjau tik mėgautis tuo procesu, nes viskas atrodė tiesiog pasakiškai ir harmoningai. Visa kūrybinė komanda jautė tą patį, o kai fotografė atsiuntė atrinkti kadrus, tai buvo viena sunkiausių užduočių, nors moterys nebuvo profesionalūs modeliai, visos nuotraukos buvo tiesiog TOBULOS!

Kokie tolimesni planai ir projektai Jūsų laukia?

Be galo myliu darbą su klientais, todėl dalis manęs toliau lieka augime ir darbe su jais, bet tuo pačiu auginu ir stiprinu savo komandą, esame laukime naujų patalpų mūsų grožio namams, todėl tikiu, kad netrukus galėsime Jus visas pakviesti ir į naują mūsų erdvę grožio harmonijai.

Taip pat plečiame savo internetinę parduotuvę, ten vyksta branding'o pokyčiai, auga asortimentas ne tik grožio specialistėms, kadangi esu kosmetologė, man svarbu, kad mūsų klientės taikytų tinkamą ir kokybišką veido rutiną ir namuose.

Kas būtent Jums yra spindinti moteris?          

Man spindinti moteris yra ta, kuri dega savo mylima veikla, jos grožis harmoningas, rūpinasi ne tik savo išore, bet ir sveikata bei vidiniu pasauliu.

Ievą gali rasti čia:

Instagram – @ievacharming 

Instagram – @charminglook_studija

Facebook – Ieva Pudževytė

Internetinė parduotuvė – www.charminglook.lt 

#1 veiklių ir versliųmoterų Klubas Lietuvoje

TAPK NARE
//new scroll