Sėkmingas verslas, kuris padeda moterims pamilti save!

Pokalbis su persivalgymų terapeute, „Lieknėju paskutinį kartą“ įkūrėja Ieva Gerčiene

Šio mėnesio Glow Of The Month herojė paauglystėje išgyveno priepuolinio valgymo sutrikimus, daug kartų įvairiomis dietomis bandė nesėkmingai lieknėti, derinti sportą bei maitinimosi būdus.

Galiausiai, Ieva Gerčienė pradėjo gilintis į save, į tai, kas jos viduje trukdė atsikratyti papildomo svorio. Dabar moteris gali pasigirti sėkmingu verslu ir laimingomis likimo draugėmis, kurioms padėjo išgyti ir pamilti save iš naujo!

Susipažinkime – papasakok apie save ir savo veiklą.

Esu persivalgymų terapeutė, šią veiklą vystau jau daugiau nei 11 metų. Dirbdama tiek asmeniškai, tiek grupėse padedu moterims įveikti emocinius, destruktyvius, nekontroliuojamus persivalgymus, atrasti taiką su maistu, su savimi ir su savo kūnu.

Į šią problemą žiūriu holistiškai, dirbame ties netarnaujančiomis vaikystės programomis, ribojančiais įsitikinimais, dietiniu mąstymu. Savo darbe remiuosi holistinio koučingo principais, esu sertifikuota hipnoterapeutė, nuolat seku šviežiausias mokslo naujienas persivalgymų bei valgymo sutrikimų temomis.

Papasakok plačiau, kaip atsidūrei šiame kelyje, kaip gimė idėja pradėti šį verslą?

Aš pati nuo paauglystės kentėjau nuo stiprių persivalgymų, kaip dabar suprantu, tai buvo priepuolinio persivalgymo sutrikimas. Tai iš tiesų labai varginanti ir gyvenimo džiaugsmą atimanti problema, todėl dėjau visas įmanomas pastangas, kad ją įveikčiau.

Tuo pačiu visada labai norėjau turėti veiklą, kuriai jausčiau aistrą, kurioje visiškai save realizuočiau. Kartą net pasidariau sąrašą dalykų, kurie man būtų svarbūs mano veikloje, vienas iš punktų buvo – darbas nuotoliniu būdu, tuo metu tai nebuvo taip įprasta. Taip norėjau vesti mokymus retkarčiais bei savo veikla padėti žmonėms.

Vieną dieną tiesiog supratau, jog esu beveik įveikusi persivalgymus, galbūt galėčiau pabaigti mokslus ir padėti šią problemą įveikti likimo draugėms? Pradėjau atsargiai, iki galo nežinodama ar tai tikrai ta veikla, tačiau laikui bėgant tapo labai aišku, kad pasirinkau teisingai.

Minėtus punktus jaučiuosi išpildžiusi su kaupu. Turiu didelę aistrą savo darbui, begalinį norą augti, mokytis, tobulėti, kad dar efektyviau galėčiau padėti nuo persivalgymų kenčiančioms moterims. Jaučiuosi visiškai save realizuojanti!

Nusprendei palikti samdomą darbą ir pasinerti į nuosavo verslo vystymą. Kada ir kaip priėmei šį sprendimą?

Samdomą darbą palikau palaipsniui. Nesu to tipo žmogus, kuris neria stačia galva neturėdamas plano B. Gerai supratau, jog man reikia pasilikti bent trumpam dėl teikiamų pajamų, kad galėčiau ramiai ir be desperacijos auginti savo mylimą veiklą.

Samdomo darbo valandas vis mažinau, o mano asmeniniame versle, klienčių vis daugėjo ir daugėjo. Supratau, jog ramia širdimi galiu palikti buvusią darbovietę, kadangi nebepajusiu finansinio streso. Prisipažinsiu, nors ir buvo nedrąsu, priimtas sprendimas, rodos, užaugino sparnus ir suteikė dar daugiau motyvacijos.

Savo verslą vykdai lietuvių ir anglų kalbomis, kaip pavyksta komunikuoti su skirtingomis auditorijomis?

Nuosekliai komunikuoti dvejomis kalbomis, tai vienas didžiausių iššūkių mano veikloje. Nuolat ieškau sprendimų, kaip tai daryti efektyviau. Padvejojusi nusprendžiau, kad nepainiosiu lietuvių ir anglų kalbų toje pačioje platformoje, todėl vedu dvi visiškai atskiras Instagram bei Facebook paskyras bei nemokamas FB grupes.

Žinoma, tai kur kas sudėtingiau, reikalauja daugiau laiko, pastangų, tačiau pastebėjau, jog šis sprendimas mano veikloje veikia labai efektyviai.

Taip pat niekuomet nemaniau, kad mano trumpas vardas galėtų būti kažkam sudėtingas, tad kitų šaliu klientams aš prisistatau, kaip Eva Gercas.

Kas yra spindinti moteris?

Man spindinti ir įkvepianti moteris yra ta, kuri gyvena savo autentišką gyvenimą, turi svajonių ir drąsiai jų siekia.

Tokia, kurios gyvenimo pasirinkimų nevaržo baimė dėl kitų žmonių nuomonės. Ji žino kas ji yra, jaučiasi gerai būdama savimi ir gyvendama savo kūne. Ji smalsi ir žingeidi, nuolat atvira ir pasiruošusi priimti visas jai skirtas gyvenimo dovanas.

Ievą ir „Lieknėju paskutinį kartą“ gali rasti čia:

Internete - www.ievagerciene.lt

Facebook - Ieva Gerčienė – „Lieknėju paskutinį kartą“

Instagram - @ievagerciene

#1 veiklių ir versliųmoterų Klubas Lietuvoje

TAPK NARE
//new scroll