Sėkminga verslo idėja, kuri padeda moterims tobulėti ir atrasti save

Pokalbis su astrologe Migle Tamoševičiene

Ką pasakytum, jei sužinotum, kad Tavo sielos misija ir pašaukimas yra „užkoduoti“ žvaigždėse? Būtent taip juos atrado mūsų birželio mėnesio herojė „Buvau versli moteris, kuri ieškojo pripažinimo išorėje. Lipau karjeros laiptais ir viduje bandžiau užpildyti vis didėjančią skylę, kol galiausiai palūžau. Viską mečiau, išvykau iš Lietuvos, pasinėriau į savęs ieškojimą, mokymus, meditacijas ir taip atradau astrologiją.“ – pažintį su dabartine savo veikla prisimena Miglė.Astrologijos dėka ji atrado ilgai ieškotus atsakymus į svarbiausius gyvenimo klausimus, o supratusi astrologijos teikiamą naudą, pati nėrė į šios srities mokslus, kad gauta dovana galėtų pasidalinti ir su kitomis moterimis. Apie tai, kaip jai sekasi tai padaryti ir kalbamės šiandienos pokalbyje.

Susipažinkime – papasakok apie save ir savo veiklą.

Esu astropsichologė, kurios tikslas uždegti sutiktų moterų akis. Skamba svajingai, bet visada gyvenime sutikdavau daug pasiekusias moteris, kurios jausdavo laimę tik vienoje srityje ir dar vaikystėje sau pažadėjau, kad aš taip nenoriu ir atradusi tą formulę, kaip būti laiminga visur, dalinsiuosi ja su kiekviena. Šiandien tą ir darau.

Nuo vaikystės svajojau, kad galėčiau tiesiog skaityti knygas ir daryti išradimus. Taip jaučiuosi šiandien, kai atsidarau žmogaus horoskopą – skaitau jo gyvenimo knygą, kurioje visada matosi talentai, potencialai, duotybės, pamokos, atsinešti ir gyvenime siekiami resursai, savirealizacija. Man telieka paaiškinti visas gyvenimo formules, duoti įrankius atsakant kokius talentus kada derinti ir kaip realizuoti, kad turėti tą rezultatą, kuris atneš harmoniją ir gyvenimo džiaugsmą.

Kaip Tavo gyvenime atsirado astrologija? Kaip nusprendei, kad nori užsiimti būtent šia veikla?

Buvau itin versli ir potenciali vadovė, turėjau 50 moterų komandą, kiekvieną mėnesį gerindavau savo rezultatus, buvau jauniausia savo aplinkoje, turinti tokį statusą ir pasiekimą. Ieškojau pripažinimo ir patvirtinimo išorėje, kad esu pakankama, bet viduje jaučiausi nelaiminga, nesaugi, nerealizuojanti savęs. Buvau vos baigusi studijas, o jau buvau nuo visko perdegusi – mečiau darbą ir išvykau susirinkti savęs, pakeisti aplinką ir atrasti save.

Daug mokiausi, ieškojau savęs, kol mokymuose išgirdau, jog visi atsakymai yra žvaigždėse. Tuo metu nusprendžiau, kad tai be proto įdomu ir noriu pati suprasti savo sielos misiją, išmokti ją perskaityti žvaigždėse. Astrologija padėjo man atrasti viską ko ieškojau daugybė metų, joje buvo viskas surašyta ir negalėjau tuo patikėti. Juk ieškodama savęs aš sutikau daugybė nelaimingų moterų ir jei astrologija man taip atvėrė akis, suvokiau, kad ji gali atverti jas kiekvienai!

Minėjai, kad astrologija šiandien dar vis yra tapatinama su „raganų reikalais"“ – kaip pavyksta susitvarkyti su šiais stereotipais ir kaip sekasi juos įveikti?

Jaučiu, kad mano misija yra astrologiją parodyti kaip praktinį įrankį, o ne burtą. Dažnai duodamas pavyzdys, jei per mėnulio pilnatį dauguma žmonių keičia savo emocinę būseną, tai jau yra įrodymas, kad astrologija daro mums įtaką. Svarbiausia yra suvokti, kaip ir kur daro įtaką ir kaip galite ją išnaudoti.

Astrologija nėra tas mokslas, kuris parodo kada kažkas nukris iš dangaus. Tai įrankis, kuris padės viską pasiimti lengviau, greičiau ir žinant, ko išties nori, bet lemiamą žingsnį žengti reikės pačiai. Stebuklų nėra, yra tik žinios, kurios ir kuria tikruosius stebuklus.

Kodėl nusprendei dirbti būtent su moterimis? Kokią vietą Tavo asmeniniame ir profesiniame gyvenime užima moterų bendrystė?

Aš labai vertinu gebėjimą viską išjausti ir būdama moteris geriausiai sugebu išjausti būtent moteris. Manau informacija be pajautimo yra tik žodžiai, kurie nieko nekeičia ir nieko nekuria. Kiekvienoje savo klientėje aš matau savo geriausią draugę, kuriai profesionaliai noriu atiduoti visą savo turimą resursą, kad pasitarnaučiau jos laimei. Be to, astrologiškai tai ir mano misija!

Tradicinis mūsų klausimas – kas, Tavo nuomone, yra spindinti moteris?

Tai moteris, kuri pažįsta bei besąlygškai priima save ir yra vidinėje laisvėje būti savimi nepriklausomai nuo aplinkos. Tai moteris, kuri visada yra ištikimybėje ir pagarboje pirmiausiai sau.

Miglę gali rasti čia:

Instagram - @migletamo

Facebook - @pokalbiaisielai

#1 veiklių ir versliųmoterų Klubas Lietuvoje

TAPK NARE
//new scroll