Sėkmės receptas – auginti prekės ženklą padeda individualumas

Pokalbis su vestuvinių drabužių dizainere Agne Deveikyte-Griciene

Ar norėtum sužinoti, kaip nuolat besipildančioje ir itin konkurencijoje rinkoje išlikti populiariu, mylimu ir ištikimą klientų ratą subūrusiu kūrėju? Atsakymą į šį klausimą tikrai žino rugpjūčio mėnesio Glow Of The Month, su kuria nekantraujame Tave supažindinti. „Visada buvau savimi, nekopijavau ir nesistengiau įtikti.“ – savo sėkmės receptą atskleidžia vestuvinių drabužių kūrėja bei savo vardo prekinio ženklo įkūrėja Agnė Deveikytė-Gricienė.Pirmasis Agnės primatavimas įvyko dar Vilniaus Dailės Akademijos bendrabutyje, o šiandien ji gali džiaugtis puikiai įtvirtintu ir vis dažniau atpažįstamu asmeniniu prekiniu vardu, net keliomis sėkmingomis kolekcijomis ir jų pristatymais bei būriu laimingu klienčių. Kas už viso to slypi? Būtent apie tai ir kalbamės šiandienos interviu!

Susipažinkime – papasakok apie savo save ir tai, kaip pradėjai savo veiklą.

Esu Agnė Deveikytė-Gricienė, save pristatau kaip vestuvinių drabužių dizainerę ir kūrėją moterims, kurios nori išsiskirti būnant savimi. Turiu savo vardo prekinį ženklą „AGNE DEVEIKYTE“, kuriam jau daugiau nei 10 metų, o su mada, siuvimu ir kūryba draugauju nuo vaikystės.

Dar maža būdama stebėjau savo močiutę siuvėją, vėliau pradėjau lankyti siuvimo būrelį, o paskui ir dvi dailės mokyklos. Visa tai padėjo man sėkmingai įstoti į Vilniaus Dailės akademiją, kostiumo dizaino specialybę, kur ir prasidėjo tikroji mano dizainerės mokykla ir kelionė.

Po daugybės įvairių darbo ir kūrybos patirčių, šiandien mano pagrindinės klientės yra nuotakos, o kurti vestuves sukneles man patinka labiausiai. Visas procesas toks įkvepiantis, kiekviena nuotaka man kaip unikalus vienetinis projektas, man gera kurti įsijaučiant į jos poreikius, asmenybę, figūrą ir kitus aspektus. Šiuo metu planuoju dar labiau plėstis būtent nuotakų įvaizdžio temoje. Jau nuo rudens ruošiu naują kolekciją, kurioje bus daugybė skirtingų nuotakos derinių, detalių, aksesuarų, priedų. Noriu, kad nuotaka atėjusi pas mane rastų viską ir jai nereikėtų jai gaišti savo laiką internete ar važinėjant po parduotuves.

Savo verslą vystai jau daugiau nei 10 metų ir esi pristačiusi ne vieną sėkmingą kolekciją. Kaip manai, kur slypi Tavo sėkmės paslaptis?

Aš visada kūriau per save, nekopijavau, nesistengiau įtikti, laikytis tendencijų. Būtent todėl mano kurti drabužiai kartais „pasidaro gražūs“ tik po 2 metų. Man labai svarbu individualus dėmesys, kūrybiškumas ir, žinoma, audinių ir siuvimo kokybė.

Be to, visada 100% atiduodu save visą – nesvarbu, ar tai būtų klientė, ar projektas. Žmonės jaučia ir kreipiasi būtent į mane, nes žino, kad viskuo bus pasirūpinta nuoširdžiai ir iki smulkmenų.

Panašu, kad mados industrijoje nuolat atsiranda nauji kūrėjai ir prekės ženklai. Kaip tokioje rinkoje nepamesti savęs, išlaikyti aktualumą ir neprarasti motyvacijos?

Svarbu būti savimi, žinoti savo išskirtinumą ir pranašumą bei tai komunikuoti. Labai svarbu išlaikyti tikslingą komunikaciją ir vientisą įvaizdį. Būtina žinoti, ką tu gali pasiūlyti ir ką gali geriausiai, kuo išsiskiri iš kitų. Dabar žmonės perka ne tik daiktus – jiems svarbi visuma bei vertybės, kurias komunikuoja kūrėjas.

Per savo kūrybos dešimtmetį sutikai tikrai ne vieną moterį ir, žinoma, nuotaką. Ar pastebėjai kokių nors virsmų? Kas svarbu šiuolaikinei moteriai ir nuotakai?

Manau kiekvienas individualus siuvimo procesas yra tam tikras mažas virsmas. Moteris gali svajoti, galimybės yra neribotos. Daugumai tokia laisvė pasirodo net neįprasta, būna nedrąsu rinktis ir svajoti drąsiai. Kiekviena moteris yra išskirtinė ir man norisi jai parodyti tą jos grožį, padėti pamatyti save naujai ir kitaip, pamilti iš naujo.

Manau, kad šiuolaikinei moteriai labai svarbu paryškinti ir atskleisti savo grožį, išliekant savimi. Šiuolaikinės nuotakos renkasi vis daugiau patogumo bei siekia derinti stilių, patogumą ir modernumą. Be to, keičiasi požiūris į pačią vestuvių šventę. Į ją žiūrima individualiai, nuotakos pasidaro šventę pagal save ir savo asmenybę.

Tradicinis mūsų klausimas - kas, Tavo nuomone, yra spindinti moteris?

Moteris, kuri myli save ir leidžia sau būti savimi.

Agnę gali rasti čia:

Internete - www.agnedeveikyte.lt

Instagram - @agnedeveikyte

Facebook - @AgneDeveikyte

#1 veiklių ir versliųmoterų Klubas Lietuvoje

TAPK NARE
//new scroll