Prekės ženklas moterims, gimęs iš vidinės transformacijos

Pokalbis su „Sawanté“ prekinio ženklo įkūrėja Sabina Senkevič

„Man patinka verslas ir mane domina dvasingumas, o šių dviejų pasaulių kombinacija leido sukurti mano svajonių prekės ženklą“ – pasakoja jogos aksesuarų ir drabužių prekinio ženklo Sawanté įkūrėja Sabina.Šiame interviu ji atvirai dalinasi, kaip įtemptas gyvenimo ritmas ir nemeilė sau ją atvedė į jogą, kuri padėjo pamatą Sawanté ir jos misijai – kurti saugią, estetišką erdvę, praktikuojantiems jogą bei meditaciją.

Susipažinkime – papasakok apie save ir savo veiklą.

Mane, o kartu prekės ženklą Sawanté apibūdina šie žodžiai: moteriškumas, grožis, jogos praktikos, meilė sau ir savęs priėmimas. Kurdama prekės ženklą tvirtai tikėjau, kad jis atitiks mano vertybes ir bus išjaustas. Pasirodo, dariau teisingai.

Taip sukūriau Sawanté – jogos aksesuarų ir moteriškų, subtilių, kokybiškų drabužių prekės ženklą. Esu dizainerė, turinti sėkmingą patirtį baldų dizaine, todėl kūryba ir sprendimų paieška yra giliai manyje. Kurdama Sawanté sudėjau dizaino žinias, grožį ir priėmiau sprendimą rinktis aukščiausios kokybės medžiagas. Dėl šio žingsnio ypač džiaugiuosi, nes galiu drąsiai užtikrinti premium kokybę, o širdyje jausti pasididžiavimą bei sunkų darbą tai tardama. 

Kokia buvo Tavo prekinio vardo Sawanté pradžia?

Prieš penkerius metus susidūriau su panikos atakomis. Nustebau ir iškart ieškojau sprendimo, o dabar žinau, kad tai patiria vis daugiau dirbančių ar besimokančių šiuolaikinės visuomenės žmonių. Ieškant pagalbos nuojauta mane atvedė į jogą.

Nuo pat pirmų jogos užsiėmimų patyriau didelę vidinę transformaciją, pabudau ir sugrįžau į save. Po ilgo laiko vėl jaučiau ramybę ir vidinį balansą. Joga tapo mano gyvenimo dalimi, o aš netgi tapau akredituota jogos ir kvėpavimo instruktore.

Pradėjusi taikyti savo žinias, supratau, kad nesuskaičiuojama daugybė žmonių susiduria su sunkumais, kuriuos patyriau aš. Sujungiau žinias su kūrybine energija ir sukūriau Sawanté – prekės ženklą, švenčiantį moteriškumą ir padedantį atskleisti savo sąmoningumą, išmintį bei jausmingumą.

Esi minėjusi, kad prie Tavo verslo įkūrimo prisidėjo She Is Glowing klubas bei jame esanti bendruomenė, o ir pati „Sawanté“ prekinį vardą vystai būtent moterims. Kokį vaidmenį Tavo verslo sėkmėje atlieka kitų moterų palaikymas ir kodėl nusprendei kurti būtent joms?

Eidama sąmoningumo keliu supratau, kad neprivalau būti tobula visose srityse. Negaliu persiplėšti, kad profesionaliai viską įgyvendinčiau. „She Is Glowing“ bendruomenėje jaučiu moterų palaikymą, o ši energija yra galinga ir motyvuojanti. Būdamos kartu, pasikrauname, atsiveriame, gauname įžvalgų ir transformuojamės.

Pasitikėdama visatos geranoriškumu, aš nebijau deleguoti darbų, o SIG bendruomenės nuostabių merginų dėka pavyksta įgyvendinti kiekvieną sugalvotą detalę! Džiaugiuosi, kad bendradarbiavimas su klubo narėmis virsta tikra draugyste, man taip atsitiko po pažinties su Sonata Šulce ir Juliana Mur.

Mano nuoširdus siekis yra įkvėpti būti savimi, tapti sąmoningesnėmis, teisingai skirstyti prioritetus, skirti laiko sau ir nebijoti skleisti moteriškumą, nes tai – stipri energija, nuo kurios neturime nusisukti. Tai darau kalbėdama per Sawanté prekės ženklą.

Verslumas ir dvasingumas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip du sunkiai suderinami dalykai. Kaip Tau pavyksta atrasti šių pasaulių balansą ir galbūt net juos vieną kitu papildyti?

Meilė sau – pagrindinis faktorius. Aš žinau, kad tam, jog jausčiausi gerai turiu mylėti save. Todėl skiriu dėmesį saviugdai. Planuoju laiką, sveikai maitinuosi, praktikuoju jogą ir sportą. Kiekvieną dieną medituoju ir atlieku kvėpavimo pratimus, o tai man leidžia pailsėti ir paleisti dienos rūpesčius.

Labai rekomenduoju visoms moterims įsileisti bent šiek tiek jogos, kvėpavimo ir meditacijos praktikų į savo gyvenimą.

Noriu pabrėžti šį aspektą – pajutusi, kad reikia sustoti ir atsitraukti nuo darbų, aš stabteliu. Balansuoju ir savęs neperspaudžiu, nors turiu tikrai daug atsakomybių. Kitu atveju žinau, kas manęs vėl lauktų – perdegimas, o mylima veikla virstų košmaru. To leisti negaliu. Taigi, kai kūnas ir protas prašo poilsio, įsiklausau.

Tradicinis mūsų naujienlaiškių klausimas – kas, Tavo nuomone, yra spindinti moteris?

Spindinti moteris yra save mylinti moteris. Ji atsipalaidavusi, džiaugiasi gyvenimu ir daro tai, kas jai, o jos veikla teikia tikrąjį malonumą. Ši moteris spinduliuoja teigiama energija ir įkvepia kitus. Aš nuoširdžiai linkiu kiekvienai „She Is Glowing“ bendruomenės narei spindėti!

Sabiną ir Sawanté  gali rasti čia:

Internete - www.sawante.com

Instagram - @yoursawante

Facebook - @yoursawante

#1 veiklių ir versliųmoterų Klubas Lietuvoje

TAPK NARE
//new scroll