Moteris, kuri juokauja, kad populiarina piratų gėrimą

Pokalbis su OnTap kraftinių gėrimų bendraįkūrėja Laura Kazlauskaite

Kaip gimė idėja vystyti tokią, gana neįprastą - barų kultūrą, kuri Lietuvoje dar nėra labai populiari?

Susipažinkime – papasakok plačiau apie save.  Kaip gimė tas noras atsirasti barų kultūroje? Gal įkvėpė pašėlusi jaunystė, o gal mėgote visą procesą?

Mano vardas Laura ir aš anoniminė gastronomikos mylėtoja (visada, kai pradėdavau degustaciją, sakydavau, kad aš anoniminė alkoholikė, nes dirbant su spiritais ir apskritai alkoholiniais gėrimais – degustacijos yra neatsiejama kasdienybė).

Paskutinius 10 metų dirbau gastronomikos industrijoje - barai, restoranai, alkoholio distribucija. 17-likos metų pirmą kartą užėjusi į tuometinį TARANTINO (tai buvo pirmasis baras, kuriame pamačiau, kaip dirba barmenai ir apskritai, kaip veikia pats baras) susigundžiau šia sfera.

Apsvaigusi nuo vaizdų ir to dėmesio už baro, supratau, kad trūk plyšk, man reikia būti ten! Žinoma, pradėjau savo darbus vos tik sulaukus 18-likos, tačiau ne iš karto už baro. Pirmas darbas bare - bilietėlių pardavėja. Tuomet sekė padavėjos karjera, na o galiausiai po metų - barmenės pareigos.

Kai pradėjau savo karjerą link barmenės pareigų, niekada nežiūrėjau į šį darbą, kaip į tikrą ateities perspektyvą, bet metams bėgant, supratau, kad tai daugiau nei sezono užgaida... Septyniolikos metų susižavėjusi barmenų darbu, galiausiai susižavėjau gamybos procesu, kelione per žinias ir spirito kultūra.

Taip darbas pasirinko mane.

Kiek laiko vystote savo veiklą?

OnTap su mano kolega vystome jau beveik metus.

Kiek skirtingų veiklų vystote?

Pagrindinė darbo specifika - socialinių tinklų administravimas. Vėliau seka mūsų projektas Ontap. Galiausiai skleidžiu žodį apie piratų mėgstamiausią gėrimą - ROMĄ, vesdama degustacijas.

Ar susilaukiate susidomėjimo iš kitų moterų savo veikla?

Kadangi vis dar esame laaaabai jaunas verslas, kol kas ir susidomėjimas pakankamai mažas. 

Su kokiais sunkumais susidūrėte kurdama tokią veiklą?

Lietuvos įstatymai dėl alkoholio. Tai veikiausiai didžiausias stabdis mūsų versle, nes alkoholio gamyba bet kokia apraiška turi itin daug draudimų, griežtų taisyklių ir prieštaravimų dėl reklamos.

Kokias aktualias paslaugas galima atrasti jūsų veikloje kitoms moterims?

Dirbdama su renginiais ir įvairiausiais organizuojamais vakarais – su kolega pastebėjome, kad yra vakarų, kai nesinori svetimų (aš kalbu apie aptarnaujantį personalą), tačiau vistiek norisi tos aukštos kokybės gėrimuose. Tai galima pasiekti su mūsų pagalba!

OnTap kokteilių statinėse ir karutyje (tiek alkoholinėse, tiek nealkoholinėse variacijose) yra tik aukštos kokybės ingredientai, iš kurių didžioji dalis gaminamos savo rankomis, renkantis kiek įmanoma daugiau natūralius skonius, o ne dirbtines spalvas ir sirupus (saldiklius). Mūsų pagalba, kiekvienas žmogus gali būti barmenas, nepaisant ar teko susidurti su šia profesija, ar ne. Prieš atiduodant paslaugą - viskuo apmokiname, parodome ir paaiškiname.

Kaip atrodo jūsų darbo diena?

Kol kas pirmas ir sunkiausias darbas yra kasdien būti mama ir suderinti asmeninės karjeros augimo galimybes. 

O šiaip darbo dienos pakankamai vienodos - potencialių klientų/partnerių paieška, paslaugų pasiūlymų pristatymas esamiems klientams, OnTap vardo skleidimas ir paslaugos tobulinimas, darbas su socialinių tinklų administravimu.

Ką Jums asmeniškai suteikė narystė Klube?

Geriau reiktų klausti: KO NESUTEIKĖ?
Naudos - bendrystė, asmeninio tobulėjimo platforma, savęs atradimo platforma, įkvėpimo platforma, partnerystės platforma... Jautiesi lyg būtum dalis kažko stipraus, nenugalimo, o mes dažnai linkusios save nuvertinti, tad čia pasisemti tos teigiamos, taip reikiamos, emocijos ir galios.

Kas Jūsų nuomone yra spindinti moteris?

Man asmeniškai, kiekviena moteris, net ir ta, kuri prieš keletą akimirkų pamatė pasaulį pirmą kartą – jau yra spindinti. Visos savyje turime neapsakomai milžinišką galią, kuri ir yra kiekvienos mūsų spindesys!

Niekada neprašanti leidimo ir neatsiprašanti už savo klaidas, o einanti į priekį, verčianti kalnus ir daranti tai su gracija ir aukštakulniais!

Laurą rasi čia:

Instagram – @ontap.coctails

//new scroll