Kaip planuoti ir tinkamai valdyti asmeninius finansus?

Kursas su Laura Žabaite

Jei nori suprasti, kaip teisingai planuoti savo finansus, pasiekti savo iškeltus finansinius tikslus ir žengti svarbiausius žingsnius savo ilgalaikės finansinės gerovės link – šis kursas su asmeninių finansų valdymo eksperte Laura Žabaite yra būtent tai, ko Tau reikia!

Ne paslaptis, kad mūsų finansinė situacija stipriai priklauso ne tik nuo mūsų uždarbio, bet ir nuo mūsų sugebėjimo tinkamai valdyti pajamas ir išlaidas, įvairių pajamų šaltinių turėjimo, investavimo ir teisingai pasirinkto kaupimo.

Specialiai Tau parengtose video pamokose sužinosi, nuo ko pradėti savo asmeninių pajamų valdymą ir išlaidų planavimą, susipažinsi su Lauros rekomenduojama efektyviausia asmeninių finansų valdymo metodika ir pati išsikelsi savo finansinį tikslą.

Be to, kurse Tavęs laukia ne tik svarbiausių patarimų pilnos video pamokos, bet ir itin naudingos elektroninės knygelės, kurios asmeninių finansų planavimą pavers dar lengvesne užduotimi. Įgyvendinti savo finansinius tikslus dar niekada nebuvo taip paprasta!

  • Asmeninių pajamų ir išlaidų planavimas: nuo ko pradėti?
  • Efektyvi asmeninių finansų planavimo metodika
  • Finansinių tikslų įgyvendinimas – nuo svajonės iki realybės
  • #1 veiklių ir versliųmoterų Klubas Lietuvoje

    TAPK NARE
    //new scroll