Sėkminga interneto svetainė: SEO pagrindai

Kursas su Milda Vilkaitis

Sieki, kad Tavo veiklą atrastų ir apie ją sužinotų daugiau potencialių klientų? Nori, kad žmonės vis labiau pasitikėtų Tavo vystomu prekės ženklu, o kartu augtų ir jo žinomumas? Būtina šių tikslų įgyvendinimo sąlygą – sėkminga interneto svetainė – o tiksliau, tinkamas jos optimizavimas paieškos sistemoms, trumpinamas kaip SEO.

Tai procesų ir veiksmų visuma, kurios dėka Tavo turima internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė gali atsidurti aukščiausiose „Google“ bei kitų paieškų sistemų pozicijose bei pritraukti vis didesnį lankytojų ir potencialių klientų srautą.

Šis kursas su SEO eksperte Milda Vilkaitis puikiai tiks tiek su SEO apibrėžimu susipažinti nespėjusioms moterims, tiek toms, kurios nori dar geriau optimizuoti jau turimą savo svetainę bei atsidurti aukščiausiose paieškos sistemų pozicijose. 8 metus skaitmeninio marketingo patirties turinti Milda Tave supažindins su svarbiausiomis SEO sąvokomis bei konkrečiais žingsniais, kurie leis susikurti sėkmingą optimizavimo strategiją savo tinklapiui. Tai nepakeičiamas kursas visoms, turinčioms savo interneto svetainę ar vystančioms elektroninę parduotuvę ir siekiančioms perprasti jų lankomumo, populiarumo ir žinomumo paslaptis.

  • SEO – kas tai ir kaip tai veikia?
  • Raktažodžiai ir svetainės turinys
  • Svetainės autoritetas – kas tai ir kaip jį įgyti?
  • Google Analytics ir kiti svarbūs rodikliai rezultatams įsivertinti
  • 7 žingsnių solidi SEO strategija
  • #1 veiklių ir versliųmoterų Klubas Lietuvoje

    TAPK NARE
    //new scroll