Ryšiai su visuomene ir žiniasklaida – kaip nemokamai pritraukti spaudos dėmesį?

Kursas su Laura Mazaliene

Žiniasklaidos dėmesys – daugelio verslų ir prekės ženklų svajonė, atverianti naujas sklaidos ir žinomumo galimybes. Jei iki šio manei, jog vienintelis būdas patekti į žurnalistų akiratį yra labai didelės išlaidos arba itin platus kontaktų ratas, šis kursas yra skirtas būtent Tau!

Verslininkė, žurnalistė ir ryšių su visuomene ekspertė Laura Mazalienė atskleidžia, jog pritraukti spaudos dėmesį galima visiškai nemokamai – tam tereikia pasitelkti savo kūrybiškumą. Šiuose mokymuose sužinosi, nuo ko pradėti bendradarbiavimą su žiniasklaida bei kaip Tavo veiklos istorija gali atsidurti naujienų portaluose ir skambėti radijo stotyse.

Kurso lektorė Laura Mazalienė pamokose dalinasi savo patirtimi iš abiejų „barikadų“ pusių – tiek kaip sėkmingai su žiniasklaida bendradarbiaujanti verslininkė, tiek kaip įdomią ir išskirtinę istoriją sugebanti atpažinti žurnalistė. Net jei manai, kad Tavo verslas yra „niekuo neypatingas“, šiame kurse sužinosi, kaip gali atrasti išskirtinius savo veiklos kampus, kurie Tau padės sudominti net ir visko mačiusius žurnalistus.

  • Darbas su žiniasklaida – nuo ko pradėti?
  • Kaip sudominti žurnalistus?
  • Kaip parengti spaudos pranešimą bei pasiruošti sėkmingam interviu?
  • Kaip tinkamai suvaldyti komunikacijos krizes?
  • #1 veiklių ir versliųmoterų Klubas Lietuvoje

    TAPK NARE
    //new scroll