Kaip šviesti, bet neperdegti?

Kursas su Evelina Dumašiene

Kursas „Kaip šviesti, bet neperdegti su Evelina Dumašiene“ yra išsamus gidas apie tai, kas yra perdegimas, kaip jo išvengti, o pastebėjus pirmuosius simptomus – sėkmingai su juo susidoroti. Perdegimo sindromas yra dažnesnis, nei galėtumėme pagalvoti, todėl praktinės ir teorinės žinios šia tema yra ne tik naudingos, bet ir būtinos.

Vis greitėjantis gyvenimo tempas, nesibaigiantis darbų ir idėjų sąrašas bei skubėjimas viską padaryti čia ir dabar. Deja, tačiau didelių ambicijų ir tobulo jų išpildymo siekis dažnai baigiasi šiuo metu itin populiaria tema tapusiu perdegimo sindromu.

Šių mokymų lektorė, tarptautinio koučingo federacijos valdybos narė bei individualaus ir grupinio koučingo trenerė Evelina Dumašienė kurse dalinasi ne tik profesinėmis žiniomis, bet ir asmenine patirtimi patyrus perdegimą. „Perdegti tikrai labai neapsimoka…Atpažinkime ženklus ir padėkime sau kuo greičiau, kad šios ribos pasiekti netektų.“– dalinasi Evelina.

Jei ciniškumas, nuolatinis nuovargis, energijos trūkumas, minusinė motyvacija ir negatyvios emocijos Tau skamba pažįstamai, o net ir po ilgiausių atostogų jautiesi išsekusi – šis kursas yra tikras išsigelbėjimas.

  • Perdegiau ar tik pavargau – kaip atskirti šiuos du dalykus?
  • Perdegimo sindromo tendencijos – vidiniai ir išoriniai rizikos veiksniai
  • Kaip išvengti perdegimo ir padėti sau?
  • Naujos kartos lyderė – kaip galiu padėti savo komandai?
  • #1 veiklių ir versliųmoterų Klubas Lietuvoje

    TAPK NARE
    //new scroll