Veiklos vystymas drauge su verslo partneriu – kaip pasiekti sėkmę?

Pokalbis su masažo salono „Om Massage Room“ bendraįkūrėja Dominyka Kuzminskaja

Nuoširdžiai tikime, jog kelionės turi transformuojančią galią. Tai įsimintinas laikotarpis, kuris neapsiriboja vien tyrinėjimais ar nuotykiais.Be įspūdžių, patiriamų atrandant naujas vietas ir susipažįstant su skirtingomis kultūromis, kelionės gali labai praturtinti mintis, įkvėpti naujiems tikslams ar net verslo idėjoms.

Norime Tau pristatyti liepos mėnesio Glow Of The MonthDominyką Kuzminskają, kuri priversta sustabdyti savo veiklą karantino laikotarpiu nepasidavė, laisvą laiką investavo į žinias, o susižavėjus tailandietiško masažo kultūra, tapo tailandietiško masažo namų Om massage room bendraįkūrėja.

Verslo vystymas su partneriais gali būti pakankamai sudėtingas procesas. 

Išsiskiriančios nuomonės, skirtingas požiūris į darbuotojus, verslo augimą ir plėtrą, galiausiai, kompromisų neradimas.

Tačiau Dominyka teigia, jog sėkmingos veiklos su partneriais paslaptisdiskusijos ir analizės, kurios galiausiai atveda į naujas galimybes ir norimus rezultatus.

Narė teigia, jog labiausiai ji džiaugiasi dėl to, kad pamatinės vertybės bei požiūris neišsiskyrė ir pavyko įkurti sėkmingą verslą. 

Tai puikus pavyzdys, jog naujų žinių turime siekti visuomet, taip gimsta nauji tikslai ir tolimesnės savirealizacijos kryptys.

Susipažinkime – papasakok plačiau apie save. 

Esu Dominyka, kiek save prisimenu, visada domėjausi verslu, ypač jo kūrimo procesu. 

Pirmąjį savo verslą, reikalaujantį investicijų, įkūriau būdama vos 20 metų. Pasiskolinau iš tėvų pinigus, kuriuos grąžinau jau po pirmojo mėnesio. Karantino metu veikla buvo sustabdyta, tikėjausi grįžti. Tuo metu atsiradęs laisvas laikas suteikė galimybę įsigilinti į save, pagilinti turimas žinias.

Studijavau tarptautinį verslą ir komunikaciją, po baigiamojo darbo pristatymo sulaukiau darbo pasiūlymo. Šiai dienai jau 5-us metus esu marketingo specialistė ir galiu džiaugtis vadovės pozicija, tačiau mintys apie asmeninio verslo kūrimą niekada neapleido. 

Kaip gimė idėja kurti verslą? Kaip su tuo susijęs Tailandas?

Mano kolegų meilė tajų masažui prasidėjo maždaug prieš 10 metų. Keliaudami po Tailandą jie atrado tobulą ritualą kūnui ir sielai – masažą, grįždavo ne tik fiziškai pailsėję, pilni jėgų, bet ir atsikratydavo įtampos, kūnas ir mintys būdavo atsipalaidavę. Pažintis su meistrėmis su laiku peraugo į draugystę. Kilo idėja nelaukti išsvajotų atostogų žiemą, bet turėti tokią stebuklingą vietą čia pat – Lietuvoje.

Būtent taip tapau tailandietiško masažo salono – Om massage room bendraįkūrėja. Atsidarėme vos prieš 8 mėnesius ir jau užsitarnavome klientų pasitikėjimą bei nepriekaištingą reputaciją atliekant tailandietišką masažą. Salone dirba tik sertifikuotos ir profesionalios masažo meistrės iš Tailando, užtikrinančios kiekvieno masažo autentiškumo išsaugojimą.

Man pasisekė, kad mūsų svajonės, vertybės ir požiūriai sutapo, o mano turimos žinios bei patirtis iš praeitų projektų leido tapti šio verslo dalimi.

Verslą vystai ne viena, kaip sekasi išlaviruoti tuomet, kai nuomonės nesutampa. Koks patarimas būtų kitoms narėms, kurios šiuo metu galbūt ieško verslo partnerių?

Manau, jog bet koks sėkmingas projektas ar verslas įgyvendinamas kartu su bendraminčiais. Svarbu suprasti ir išsigryninti ar žiūrite ta pačia kryptimi.

Esame susidūrę su tokiais iššūkiais kaip nuomonių nesutapimai, tačiau tam ir yra diskusijos, už ir prieš argumentai, verslo analizė, kurie galiausiai atveria naujas galimybes bei pasiekiamus norimus rezultatus.

Sakyčiau, jog viena svarbiausių mūsų komandos sudedamųjų dalių yra masažo meistrės, nuo jų priklauso verslo sėkmė, todėl daug dėmesio skiriame pokalbiams su darbuotojais, įsiklausome į klientų atgalinį ryšį.

Kaip sekėsi įgyvendinti verslo idėją su meistrėmis ne iš Lietuvos, ar ilgai užtruko procesas? Kuo naudingas tailandietiškas masažas, kuo jis skiriasi nuo įprasto masažo?

Kaip ir kiekviename verslo ar gyvenimo žingsnyje tenka susidurti su iššūkiais. Nereikia bijoti, tik juos įveikę tampame stipresni, labiau patyrę, sėkmingesni! Tikriausiai sunkiausias ir ilgiausiai užtrukęs procesas ir buvo atsivežti tailandietes į Lietuvą. Nenuleidome rankų ir sėkmingai praėjome šį ilgą ir sunkų kelią.

O kalbant apie skirtumus, tradicinis tajų masažas, tai holistinė viso kūno gydymo sistema, paremta rytietiška medicina, budistine dvasine praktika ir joga. Juo siekiama padidinti sąnarių judrumą, atstatyti kraujotaką, malšinti skausmą ir raumenų įtampą, taip pat padidinti bendrą tonusą. Masažas leidžia pasiekti gilų atsipalaidavimą, dvasinę pusiausvyrą ir tuo pačiu natūralų energijos atkūrimą.

Tradicinį tajų masažą galima palyginti su pasyviąja joga, kurioje jums nereikia fizinių pastangų, meistrės viską daro už jus. Šios krypties ypatybė – artimesnis kontaktas su meistre, masažo metu naudojami delnai, rankų nykščiai, pėdos, alkūnės bei keliai.

Kas, Jūsų nuomone, yra spindinti moteris?

Spindinti – pasitikinti savimi, siekanti savo tikslų ir išliekanti sąžininga sau ir savo vertybėms, moteris radusi tikrąjį savo pašaukimą.

Dominyką rasi čia:

Internetinis puslapis – Om Massage Room

Instagram – @kudominika

//new scroll