Sprendimas, kuris suteikė verslui trejus metus lauktą proveržį

Interviu su Aurimu Mikalausku

Ar gali patikėti, kad didžiausią savo gyvenimo aistrą bei svajonių darbo poziciją gali atrasti tiesiog peržiūrėto filmo dėka?

Aurimas Mikalauskas – „Audioteka.lt“ įkūrėjas, tinklalaidės „Pradėk iš naujo“ autorius bei pirmasis vyras, kuris užėmė svečio vietą įkvepiančių interviu studijoje!

Ar gali patikėti, kad didžiausią savo gyvenimo aistrą bei svajonių darbo poziciją gali atrasti tiesiog peržiūrėto filmo dėka? Būtent taip nutiko mūsų interviu pašnekovui Aurimui, kuomet peržiūrėjus filmą apie programavimą suprato, jog jo didžiausia aistra – kompiuteriai.

Tad tik atsiradus kompiuteriui namuose pradėjo praktikuotis ir būdamas vos 15 metų gavo pirmąjį darbą technologijų sferoje. Joje praleido daugybę metų dirbdamas drauge su tokių platformų, kaip „Twitter“ bei „Facebook“ vadovais, tačiau viskas pasikeitė gimus sūnui.

Ilgi pasivaikščiojimai Aurimui suteikė galimybę klausyti ir pamilti audioknygas, būtent naujo įpročio pagalba jis suprato, jog Lietuvoje šis dalykas neegzistuoja, tad net ir neturėdamas jokių su leidyba, audio darbais susijusių įgūdžių bei palaikymo iš Lietuvos autorių, jis nusprendė, jog metas pradėti vystyti šią idėją, kadangi būtent verslo pagalba Tu gali kurti didelę pridėtinę vertę.

Noras kurti suteikė daug užsidegimo, tačiau laikui bėgant ir negaunant pelno – motyvacija mažėjo, kadangi verslo įsitvirtinimo Lietuvos rinkoje teko laukti net trejus metus...

Pašnekovas teigia, jog per tuos metus susidūrė su daug abejonių, juk dėl idėjos buvo paliktas puikiai apmokamas darbas, ir kur dar investicija, kuri tuo metu siekė 20 000 eurų?

Tačiau net ir įkritus į duobę, kaip apibūdina pats pašnekovas, net ir tada, jam padėjo ne bet kas kitas, o audioknygos.

Būk pasiruošusi įkvepiančiam pokalbiui!

//new scroll