Karjera mados pasaulyje - kaip pasiekti sėkmę

Interviu su Greta Žvinklyte

Kaip atrasti savo kelią mados pasaulyje ir nuo ko pradėti? Kaip pasakoja pati Greta, viskas prasidėjo nuo mažo žingsnelio.

Greta Žvinklytė šiandien yra viena žymiausių stilisčių Lietuvoje, dirbanti su didžiausiais mados leidiniais, garsiausiais šalies atlikėjais ir įspūdingais komerciniais projektais. Ir nors šioje srityje ji sukasi jau beveik 10 metų, karjeros pradžioje ji net negalėjo pagalvoti, kad mada galėtų tapti jos pagrindine veikla.

Kaip pasakoja pati Greta, viskas prasidėjo nuo mažo žingsnelio, kai Jungtinėje Karalystėje studijuodama mediciną ji įsidarbino greitosios mados parduotuvėje. Būtent ten atradusi savo aistrą stilizavimui, ji nusprendė mesti savo išsvajotus, saugius ir prestižinius mokslus bei pilnai pasinerti į mados pasaulį. Nuo darbo su pasaulinio lygio žvaigždėmis ir vadovavimo net 100 žmonių komandai iki grįžimo į Lietuvą ir vos per kelis metus sukurtos sėkmingos stilistės karjeros. Pasiruoškite įspūdingai Gretos istorijai, kuri įkvėps dar drąsiau siekti savo svajonių!

//new scroll